۱۰ راه ساده برای برند سازی در اینستاگرام

۱۰ راه ساده برای برند سازی در اینستاگرام

طراحی پست های اینستاگرام، در حالیکه تمام محتوای خود را به درون آن می گذارید، نه تنها ایده ای خوب است، بلکه ضروری می باشد.

 ترتیبی که عکس ها در کنار هم دیگر به عنوان یک اثر کلی در حساب شما دیده می شوند، برای تاثیرگذاری بر مشتری های بالقوه شما، اهیمت فراوانی دارد. در عین حال، ادیت کردن هر پست، برای افرادی که به تازگی شما را دنبال می کنند، نیز مهم می باشد. به همین ترتیب یافتن یک محتوای پیوسته و در عین حال جذاب، بسیار چالش برانگیز است که چگونه یک پالت رنگی را انتخاب کنید؟ طراحی گرافیکی آن و متون نوشتاری، چگونه باشد؟ آیا پست های شما می توانند داستانی از برند شما را در کنار تمام پست ها، بیان کند؟

ابزارهایی مانند Later  و Canva گزینه های مناسبی هستند. Canva تعداد زیادی ابزار دارد که به شما کمک می کند محتوای اینستاگرام خود را برای برند سازی آماده کنید، مانند قابلیت هایی که، به شما فونت های زیبایی برای هماهنگ شدن با پست شما، تمپلیت های آماده به استفاده، و پالت های رنگی برند می دهد. بعد از اینکه هر پست اینستاگرام برند شده ی خود را ایجاد کردید، می تواند از ابزارهای رایگانی مانند Later را براساس چهارچوب مابقی پست هایی که در حساب شما وجود دارد، تنظیم کنید.

گفته می شود که آغاز برند سازی با پست های اینستاگرام، می تواند یک وظیفه ی چالش برانگیز باشد. پیدا کردن تاثیرگذاری مثبت یکی از مهم ترین نکات دراین زمینه است. و به همین دلیل است که ما در اینجا از زبان Taylor loren ده نکته از برندهای مورد علاقه ی خود را در اینستاگرام، در کنار هم قرار داده ایم، تا به شما کمک کنیم که هیچ گاه بدون ایده و الهام برای پست های اینستاگرام خود نباشید.

فیلتر های هسته ای و مد نظر خود را بیابید


برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام Read our article: How to use photo filters to enhance your images

یکی از ایده های اصلی برای پست های اینستاگرام که به شما کمک کند تا محتوایی ثابت و به هم پیوسته داشته باشید، انتخاب چند فیلتر خاص و وفادار بودن به آن ها می باشد، یا یک فیلتر خاص را در بالای هر عکس خود در اینستاگرام وارد کرده تا ظاهر و حسی منسجم را به آن ها بدهد. Stapels این کار را با استفاده از یک لایه ی flat زیبا برای نشان دادن وسایل مورد نیاز در یک دفتر کار، به خوبی انجام داده است.

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

با استفاده از ابزار ادیت فیلتر، شما می توانید یک تم یا رنگ معمول استفاده کنید که برای حرفه ی شما مناسب باشد، و به پست های شما ظاهری منسجم دهد. زمانی که عکس های شما آماده شد، شما می توانید آن ها را توسط نرم افزار Later در زمان بندی مد نظر خود بر روی صفحه بگذارید.

رنگ های برند خود را مشخص کرده و به آن ها وفادار باشید


یک پالت رنگی که بتواند با برند شما هماهنگ باشد و به آن ها وفادار بمانید،بیابید. این کار یکی از بهترین راه ها برای داشتن پست های ثابت و یکسان درون اینستاگرام می باشد. اگر به دنبال یک تم می گردید که به شما الهام دهد، نگاهی به Drybar بیاندازید. آن ها یک اینستاگرم برند سازی شده ی بسیار زیبایی دارند. آن ها روش های خلاقانه ی زیبایی را برای بکارگیری رنگ زرد برند خود تقریبا در تمام پست ها، یافته اند.

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

یک تم رنگی را در یک بلوک استفاده کنیدنرم افزارهایی وجود دارد که به شما اجازه می دهند که پالت ها و فونت های رنگ را برای برند خود خلق کرده، که این کار ایجاد ساختاری با تم رنگی منسجم را برای اکانت شما، آسانتر می کند!.

در برند سازی در اینستاگرام یک تم رنگی را در یک بلوک استفاده کنید


وقتی که شما درباره ی ایده های پست های اینستاگرام خود فکر می کنید، حتماً لازم نیست که تنها یک رنگ را در نظر بگیرید. شما می تواند پالت های رنگی مختلفی را خلق کرده، و تم های رنگی متفاوتی را در آن ها بکاربرید. چرخش رنگ ها می تواند به محتوای صفحه ی شما ثبات بخشد، در عین حال، جای خلاقیت را برای شما باز نگه دارد. Kat Von DBeauty این کار را با جانشینی چند رنگ به تم های اینستاگرام خود، انجام داده است. نه تنها این کار محتوای آن را زیبا تر جلوه می دهد، بلکه زمانی که مابین عکس های آن جستجو می کنید، تفاوتی که با تغییر رنگ ایجاد شده است را می بینید.

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

به عنوان دید حرفه ای، این استراتژی برای Kat Von D.Beauty جواب داده است، چون این کار به او اجازه داده است، که رنگ های مختلف لوازم آرایش را به نمایش گذارد.

این روش برای کاربران اینستاگرام، که اثرهای هنری، همایش ها و یا برندهای مربوط به زندگی روزانه را می فروشند، مناسب است. اما به شرطی که این صفحات رنگی، به ترکیب رنگ های خاصی، اکتفا کنند.

پست های اینستاگرام خود را به صورت بلوک های چندگانه، از رنگ های مختلف ایجاد کنید. با استفاده از Later، می توانید زمان بندی پست های خود را به صورت روزانه یا هفتگی تنظیم کنید. مطمئن شوید که گذشتن از یک رنگ و وارد شدن به حوزه رنگی بعدی را به آرامی انجام دهید.

از فونت های صحیح استفاده کنید


جدا از انتخاب تم رنگی مناسب و عکس های صحیح برای اینستاگرام خود، شما باید، از اینکه متون نیز به خوبی در پست جلوه می کنند، نیز مطمئن شوید. این بدین معنی نیست که حتما نوشتاری دقیق داشته باشید. با یک الهام و ایده ی مناسب، حتی ابزار های متنی پایه ای می تواند عکس را جلوه دهد و باعث پیوستگی و انسجام بین پست های اینستای شما شود.

برای ایده گرفتن نگاهی به اکانت TED’s بیاندازید، که از متون و نوشتاری سرگرم کننده و جذاب استفاده کرده که نقل قول ها را به خوبی جلوه داده است.

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

 

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

نمونه ای از ترکیب فونت های  Vogaو Aileronاین روش را می توانید برای برند خود بکارگیرید. یک سری نرم افزار نوشتاری وجود دارد که می تواند به شما برای انتخاب فونت مناسب و ایجاد یک تنظیم خوب بین فونت ها در هر پست، کمک کنند.

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

با تصویرسازی ها، عکس های خود را زیباتر کنید


برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

المان ها و وکتورها را از طریق سایت ها و ابزارهای مختلف استفاده کنید، و در طرح خود جای دهید.در حالیکه ابزارهایی که اینستاگرام ارائه می دهد، خوب هستند،

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

گاهی اوقات شما به یک تصویرسازی خوب برای تکمیل کردن طرح گرافیکی خود، نیاز دارید. نگاهی به اینستاگرام starbucks بیاندازید تا نمونه مثال هایی که از این روش و تصویرسازی ها و طرح های گرافیکی زیبا، استفاده کرده است،  ببینید. حتی اگر بعضی از این تصویر سازی ها در عکس های خود، تنها برای زیباسازی باشند، عکس را بیشتر تاثیرگذار می کند.

تمپلیت هایی برای برند خود ایجاد کنید


برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

اگر شما یک سری عکس های شبیه به هم را پست می کنید، می توانید از یک سری تم اینستاگرام خوب براساس برند خود آماده کنید. با اینکار، زمانی که یک نکته، یا نقل قولی الهام بخش، یا تنها یک عکس را بخواهید پست کنید، می توانید از این تمپلیت های برند خود برای سرعت بخشیدن و آسان تر کردن این پروسه، استفاده کنید. اکانت Sephora  ، همراه با پست کردن عکس هایی که  آرایش چهره و لوازم آرایشی مورد استفاده را نشان می دهد، از تمپلیت برند خود استفاده کرده است تا یک متن یا شعار را بر روی این عکس ها قرار داده، و در صفحه ی خود به نمایش بگذارد.

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

عکس های برند خود را باهم ادغام کنیدشما نیز مانند Saphora،می توانید تم رنگی و عکس های خود را با استفاده از تمپلیتی که برای برند خود آماده کرده اید، به راحتی تغییر دهید، و آن ها را از لحاظ بصری برای دنبال کنندگان، جذاب و دلنشین جلوه دهید.

عکس های برند خود را باهم ادغام کنید


برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

شما می توانید این کار را با استفاده از نماد و آیکون مربوط به برند خود، انجام دهید، یا به سادگی تنها از لوگوی خود استفاده کنید. ابزارهایی مانند canva یا photoshop می توانند به شما کمک کنند که این لوگوها را در نرم افزار ذخیره کرده و درون عکس مد نظر خود وارد کنید.در عکس هایی که در اینستاگرام خود پست می کنید، تلاش کنید، راه های خلاقانه ای برای ترکیب لوگوی شرکت خود با عکس ها بیابید. نگاهی به نمونه های شرکت Taco Bell بیاندازید، آن ها تصاویری از تاکو را درون پست های عکس خود ترکیب کرده‌اند.

هرچند که این ایده بسیار کلیشه به نظر می رسد، اما استفاده از لوگو در عکس های خود، باعث می شود که مخاطبان، لوگوی شما را بارها دیده و آن را به خاطر بسپارند. همچنین زمانی که عکس های شما به اشتراک گذاشته می شوند، لوگوی شما نشان دهنده ی برند شما می شود.

از عکس های کالج استفاده کنید


برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

اگر از لایه های عکس یا لایه های گرید استفاده می کنید، کالج ها ایده های خوبی برای اینستاگرام هایی هستند، که چندین محصول مختلف را ارائه می دهند.اگر شما بخواهید، محصولات شرکت خود را به نمایش بگذارید و یا از مراسمی که می خواهید میزبانی آن را به عهده بگیرید، عکسی در اینستاگرام خود بگذارید، کالج می تواند به شما کمک کند. ابزارها و نرم افزارهای کالج بسیاری وجود دارد، با استفاده از قاب ها و گرید های درون آن، عکس های کالج پویایی را بیافرینید که دنبال کنندگان شما، آن ها را بخاطر بسپارند. برای الهام گرفتن نگاهی به حساب اینستاگرام Converse بیاندازید. این صفحه، کالج های بسیاری برای نشان دادن محصولات خود بکار برد که فالوئر ها را به خود جذب می کند. اما به خاطر بسپارید که صفحه ی خود را با کالج های اینستاگرام پر نکنید، و استفاده از عکس های ساده و خارق العاده را فراموش نکنید.

از داده ها بصورت بصری استفاده کنید


برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

اگر شما داده ها، یا حقایق خنده دار و یا لیستی را در عکس های اینستاگرام خود ارائه می دهید، ابزار مختلفی برای نشان دادن آن ها وجود دارد. این نوع پست ها برای ترند کردن هشتگ ها و یا تبلیغ یک رویداد نیز مناسب هستند.در حالی که در اینستاگرام، عکس های زیبا و فیلتر شده پست می شود، اما این نرم افزار می تواند برای به اشتراک گذاشتن محتواهای کوتاه و انفوگرافیک ها و آمارها نیز استفاده شود. حساب NFL ، علاوه بر پست کردن عکس های بازیکن ها در فعالیت، یک سری انفوگرافیک ها نیز براسا آمار بازی ها و بازیکن ها، نیز ارائه می دهد.

ویدئو بسازید


برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

Oreo’s Instagram Page

استفاده از ویدئو اینستاگرام، یکی از راه های خوب برای نشان دادن پروسه کاری شما و ایجاد یک محتوای جذاب و خلاقانه می باشد. برای این که زیبایی صفحه شما حفظ شود، یک کاور زیبا، و حرفه ای برای ویدئو خود، آماده کنید. این کار، نگاه فالوور شما را جذب خواهد کرد و به شما کمک می کند تا ویدئو خود را هم برند کنید. Oreo با ایجاد یک کاور تمیز، حرفه ای و برند شده برای ویدئو خود، محتوای فیلم خود را تقویت کرده است.

کمک بیشتری می خواهید؟


اگر می خواهید در پست های اینستاگرام برند خود به بیشترین نتیجه برسید، از نرم افزارهای طراحی و زمان بندی، در کنار هم استفاده کنید. بدین ترتیب شما یک کنترل کامل بر زیباسازی عکس ها، و تنظیم زمان انتشار آن ها، خواهید داشت، تا فالوور شما در زمان مناسب، محتوای مد نظر شما را ببینید.

درباره نویسنده

سارا حسینی

بدون دیدگاه

ارسال پاسختماس با ما


به راحتی با ما در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید.
لطفا گزینه زیر را تیک بزنید تا صحت اطلاعات تایید شود.

نشانی دفتر:

اصفهان – چهارباغ بالا ، ایستگاه متروی شریعتی ، بن بست 25 ، ساختمان سینا ، طبقه همکف ، واحد A

شماره تماس دفتر:

۰۲۱-۴۷۶۲۴۸ (پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ ، پنجشنبه ها ۹ الی ۱۵)

شماره تماس مدیریت:

۰۹۰۲۹۰۲۳۳۴۴ (پاسخگوئی در تمام ایام هفته از ساعت ۹ الی ۲۱)

شماره تلگرام:

۰۹۱۰۳۲۶۹۱۰۰ (صرفاً جهت اطلاع رسانی و پشتیبانی)

عکس مارکت وب سرویس ارائه دهنده خدمات نوین چاپ و طراحی در ایران

© کلیه حقوق محفوظ و مربوطه به عکس مارکت می باشد

telegram
Support_AxMarketپشتیبانی تلگرام