۲۰ روش ساده برای اطلاع رسانی رویداد و مراسم در صفحات اجتماعی

۲۰ روش ساده برای اطلاع رسانی رویداد و مراسم در صفحات اجتماعی

اگر شما سرگرم طراحی و برنامه ریزی برای تدارکات یک رویداد و مراسم هستید، حتماً اطلاع رسانی آن برای شما، پروسه ای دلهره آور خواهد بود. ما در این مقاله درباره ی چگونگی اطلاع رسانی رویداد در انواع مختلف صفحات اجتماعی از زبان Chelsea Alventosa صحبت می کنیم و یک سری نمونه کار برای کمک به شما در انتهای هر بخش آورده شده که برای شما الهام بخش خواهد بود.

زمانی که حرف از برنامه ریزی برای یک رویداد می شود، کارهای زیادی باید انجام شود. اغلب، آخرین چیزی که به خاطر می آوریم، این است که چگونه می توان مردم را به حضور در آن رویداد و لذت بردن از مراسمی که ما ترتیب داده ایم، ترغیب کرد.

ما باور داریم که اطلاع رسانی رویداد و مراسم، بهتر است سرگرم کننده باشد. برای همین، لیستی از راه های ساده برای اطلاع رسانی مراسم را، با استفاده از شبکه های اجتماعی ای که شما در آن ها عضو هستید، آماده کرده ایم. علاوه بر این، در این مقاله، چندین نمونه آورده ایم که به شما کمک می کنند تا برای طراحی یک تبلیغ برای مراسم خود آماده شده و نگرانی ای نداشته باشید.

۱. یک رویداد را در صفحه ی فیس بوک خود درست کرده و آن را در صفحه ی تجاری خود اطلاع رسانی کنید.

شاید این موضوع خیلی واضح به نظر برسد، اما یک دلیل خوب برای بیان دوباره ی آن وجود دارد. رویداد یا Event فیس بوک در همه جا آلارم می دهد، و مردم آن ها را می بینند، با آنها ارتباط برقرار کرده و از همه مهم تر، هر روز، از آنها اطلاعات مربوط به مراسم را دریافت می کنند.

اطلاع رسانی مراسم در صفحه ی تجاری فیس بوک، می تواند تاثیر دو برابر داشته باشد. فالوورهایی که به دلایلی، صفحه تجاری شما را دنبال می کنند، می توانند از این رویداد، اطلاع پیدا کنند. علاوه بر آن فالوور هایی که شما آن ها را به مراسم خود دعوت کرده اید، می توانند دوستان خود را دعوت کنند، و این اطلاع رسانی گسترش پیدا کند.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد، Gabby Bernstein

برای مثال،  Gabby Bernstein ، کلاس آموزشی آن لاین خود را در صفحه ی تجاری خود در عکس کاور، تبلیغ کرده است. کاور، بزرگترین چیز بر روی صفحه است و هر شخصی که به صفحه ی او برود، آن را خواهد دید. این کاور، اطلاعات مربوط به مراسم را نیز شامل می شود، و از یک کال تو اکشن برای اینکه افراد در آن ثبت نام کند، استفاده کرده است.

نمونه های زیر می تواند به شما کمک کرده تا عکس کاور خود را با تبلیغی از رویداد مراسم، آماده کنید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۲. از تبلیغ فیس بوک برای اطلاع رسانی رویداد خود استفاده کنید.

این روش نیاز به کمی سرمایه گذاری دارد، اما این کار ارزش دارد، چون به شما کمک می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابید، که ممکن است اصلاً با آن ها در ارتباط نباشید.

تبلیغات فیس بوک، می تواند جمعیت خاصی از مردم را هدف قرار دهد، پس شما می توانید از این که مخاطب هدف شما آن را می بیند، مطمئن باشید، که به شما نرخ تبدیل بالاتری را خواهد داد( برای مثال، مخاطب مناسب برای تبلیغ شما بر روی آن کلیک کرده و ثبت نام می کنند.)

استفاده از یک عکس حرفه ای، بسیار ضروری است، چون انواع محرک های بصری بسیاری بر روی فیس بوک وجود دارد. از آنجا که می خواهید با استفاده از تبلیغ با مشتریان پتانسیل جدید خود ارتباط برقرار کنید، باید بهترین تاثیرگذاری را بر روی آن ها داشته باشید.

از نمونه های زیر برای موفقیت در این کار، الهام بگیرید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۳. از یک ویدیو کوتاه، برای نشان دادن رویداد های قبلی خود استفاده کنید.

افراد، این روزها، علایق بسیاری به ویدئو ها دارند، شما می توانید از آن برای سود بردن استفاده کنید. شما می توانید به مشتری خود با خلق یک ویدئو که  مراسم های سال گذشته را به نمایش می گذارد، نشان دهید، که از این مراسم باید چه انتظاری داشته باشند. سپس این ویدئو را در یوتیوب و صفحه ی فیس بوک خود به اشتراک بگذارید.

ویدئویی که ارزش کلیک کردن داشته باشد، همیشه توجه ی مخاطبان را جلب خواهد کرد، تا بر روی آن کلیک کرده و آن را پلی کنند. پس مطمئن شوید، آیکون کوچکی که ویدیو را نمایش می دهد و شما آن را بر روی صفحه ی خود می گذارید،   در ذهن باقی بماند. نمونه ای از آیکون های ویدئوها در زیر آمده است.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۴. یک Geofilter برای استفاده در اسنپ چت خود طراحی کنید.

اسنپ چت این روزها، در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده است، حتی برای بزرگسالان. بسیاری از بیزنس ها برای ارتباط برقرار کردن با مشتری های خود از آن استفاده می کنند، و پشت صحنه هایی از آماده شدن کار خود را به آن ها نشان می دهند، با آنها از نزدیک ارتباط برقرار می کنند و ارتباطات شخصی با آن ها برقرار می کنند.

یک انحصار خاصی درباره ی geofilter ها وجود دارد که آن ها را بسیار مطلوب می کند. کاربران تنها زمانی می توانند از آن استفاده کنند، که در یک زمان خاص در یک مکان خاص باشند، و این می تواند مراسم شما باشد. مردم ویدئو ها و عکس های geofilter شده ی خود از رویداد را با دوستانشان به اشتراک می گذارند،  که اگر مراسم شما به صورت منظم رخ می دهد، می تواند برای شما مفید باشد.

Reebok یکی از مثال های آن از یک شرکت می باشد که از geofilter  برای مراسم خود استفاده کرده اند، اما توجه کنید که هرکسی نمی تواند به آسانی geofilter را از سایت اسنپ بخرد.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد، Reebok

وقتی شما طراحی خود را تمام کردید، مطمئن شوید که فیلتر خود را با پس زمینه ای شفاف دانلود کنید. حال، خلاق باشید!

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۵. نمونه ای از نظرات شرکت کنندگان مراسم یا ورک شاپ قبلی خود را در توئیت به اشتراک بپذارید.

در اجتماع امروز، اغلب مردم، به نظر و ایده ی مشتریان دیگر اهمیت بیشتری از ادعاهای خود شرکت می دهند، برای سرمایه گذاری کردن بر آن، شما می توانید نظرات شرکت کنندگان قبلی خود را برای نشان دادن ارزش مراسم به مشتری های بالقوه خود و جذب کردن اعتماد آن ها، استفاده کنید.

استفاده از توئیتر و شبکه های صفحات اجتماعی، به شما کمک می کنند تا پیغام های مثبت شما به افراد بیشتری برسند، که ثابت می کند، مراسم برای آن ها مناسب است.

شرکت Elysium Technologies از این استراتژی برای اطلاع رسانی کلاس های خود، و از عکس هایی از نظرات شرکت کنندگان، مانند زیر برای این کار استفاده کرده است.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد، Elysium Technologies

خلق عکسی که با استفاده از، حروف بولد شده، در یک پس زمینه ی روشن و همراه شده با نام نظر دهنده، می تواند در ذهن مخاطب باقی بماند. و مخاطب آن را برای فالوور های خود، که به نظر او اعتماد دارند، به اشتراک گذاشته، که در انتها باعث می شود، آن ها نیز به شما اعتماد کنند.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۶. استفاده از عکس هایی از پشت صحنه در اینستاگرام و اسنپ چت درباره ی چگونگی آماده کردن مراسم.

به اشتراک گذاشتن عکس هایی از پشت صحنه که نظر مخاطب را به خود جلب کند، در اینستاگرام، به فالوور ها این احساس را منتقل می کند، که آن ها در بین فعالیت ها هستند و باعث می شود که برای دیدن و یا شرکت کردن در  رویداد هیجان زده شوند. من به شخصه این روش را بسیار دوست دارم چون حس کنجکاوی من را ارضا کرده و باعث می شود حس کنم که راز بزرگی را فهمیده ام.

Gallery Poulsen، اخیرا از این روش در اینستاگرام خود برای اطلاع رسانی، شروع کار نمایشگاه خود، استفاده کرد. عکس های یواشکی از نقاشی ها، مخاطبان را درباره ی مراسم کنجکاو و هیجان زده می کند، و همچنین باعث می شود که به خاطر بسپارند، مراسم به زودی شروع می شود و آن ها می توانند آن را به تقویم کاری خود اضافه کنند.

یکی از روش های آسان اطلاع رسانی  است، که شما می توانید از مراسم آماده شدن برای رویداد خود عکس گرفته و آن را با فالوور های خود به اشتراک بگذارید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد، Gallery Poulsen

۷. عکس های قابل انتشار و مناسب برای صفحات اجتماعی را برای سایت خود آماده کنید.

برای بسیاری از ما، بیشترین میزان تعامل با مشتریان از طریق سایت و یا وبلاگ صورت می پذیرد. هرچند این بدین معنی نیست که صفحات اجتماعی نمی توانند در این کار به ما کمک کنند.

برای اینکه مخاطبان علاقه مند شما بتوانند عکس ها و مطالب زیبای شما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند، از plug-ins در وب سایت خود استفاده کنید.

پلاگین های زیادی وجود دارند که به بازدیدکنندگان شما کمک می کنند تا مطالب شما را به اشتراک گذاشته یا وقتی که ماوس بر روی آن می رود یک عکس به آن پین شود، که این نوع کال تو اکشن  به این منتهی می شود که خواننده آن را برای دیگران نیز بفرستد.

برای اینکار، شما بهتر است که عکس هایی زیبا و اطلاعاتی را طراحی کرده که با خواننده ارتباط برقرار کند، برای همین بهتر است، که رنگ های روشن و گرافیک خلاقانه ای را در آن ها بکار ببرید، (مثل عکس های زیر) که به آن ها برای به اشتراک گذاشتن عشق و احساس خود، الهام بخشد.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۸. اگر این رویداد، سالانه است، عکس هایی از شرکت کنندگان در حال لذت بردن از مراسم را انتشار دهید.

مخاطبان ترجیح می دهند که از قبل درباره ی مراسمی که می خواهند در آن اسم نویسی کنند، آگاهی داشته باشند، و بهترین راه این است که عکس هایی از مراسم های قبل را ببینند! لوگوی شرکت خود و نام رویداد را به عکس اضافه کرده و عکس را توئیت کنید تا شرکت کنندگان جدید  را برای شرکت کردن در آن، تشویق کنید.

Autism Speaks  از این استراتژی برای تشویق فالوورها برای ثبت نام کردن در این راهپیمایی، استفاده کرده است.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد ، Autism Speaks

این روش را حتماً امتحان کنید، یک عکس قابل  توئیت شدن مانند نمونه های زیر آماده کنید. با استفاده از عکس های سال گذشته به فالوور ها نشان دهید که می توانند بخشی از این رویداد ها باشند.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۹. برای اطلاع رسانی رویداد خود یک هشتگ درست کنید.

هشتگ، یکی از بهترین روش ها برای یافتن یک رویداد خاص از طریق یک جستجوی ساده در صفحات اجتماعی است. هشتگ می تواند در فیس بوک، ایسنتاگرام و توئیتر مورد استفاده قرار بگیرد، و شرکت کنندگان بالقوه شما می توانند رویداد را در هر جای دنیای سایبری دنبال کنند.

با افرادی که از هشتگ شما استفاده کرده اند، ارتباط برقرار کرده، و میزان خوشحالی خود را از اینکه آن ها در مراسم شما شرکت می کنند، به آنها ابراز کنید. این ارتباط شخصی، یک دارایی گرانبها برای شما به حساب می آید، چون بسیاری از مردم، از اینکه شرکتی که دنبال می کنند، به آنها توجه بخصوصی می کند، لذت می برند.

از نمونه های زیر، برای طراحی عکسی که ضروریت ها را در آن بیان کنید و در عین حال، فالوور ها را به استفاده از هشتگ شما، تشویق کرده باشد، استفاده کنید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۰. یک مسابقه راه بندازین و یا چندین ثبت نام رایگان را به مخاطبان پیشنهاد بدهید.

اگر یک حقیقت جهانی وجود داشته باشد،  این است که مردم عاشق چیزهای رایگان و مجانی هستند. مخصوصاً اگر این المان های رایگان، تا حدود زیادی با ارزش باشند، مانند ثبت نام برای یک مراسم خاص.

مسابقه ای در اینستاگرام و یا فیس بوک برقرار کنید، که اگر کسی بیشترین میزان لایک و یا شیر را از عکس مراسم داشته باشد، بصورت رایگان در مراسم شرکت می کند. یا اینکه بصورت اتفاقی چندین نفر از کسانی که عکس مراسم شما را شیر کرده اند و یا دوستان خود را در زیر عکس تگ کرده اند، برای شرکت در مراسم به صورت رایگان، انتخاب کنید.

اینگونه اطلاع رسانی ها، بالا بردن میزان علاقه مندی به مراسم را افزایش داده و به تعداد مخاطبان بالقوه بیشتری، نیز دسترسی پیدا می کند.

یک عکس اغوا کننده، مانند انواع زیر، برای تشویق کردن فالوورها برای شرکت کردن در مراسم، طراحی کنید. با بیان اینکه این اشتراک گذاری باعث سرمایه گذاری در مراسم می شود، آن ها را برای این کار ترغیب کنید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۱. یک انفوگرافیک طراحی کنید، که آنچه برنامه ی شما عرضه می کند، به مخاطب ارائه دهد.

اطلاعات کم، در شبکه های اجتماعی خاص، و انفوگرافیک ها، یکی از بهترین راه ها،  برای قرار دادن اطلاعات مراسم در یک اثر هنری که به آسانی قابل درک است، می باشد.

زمانی که شما توجه مخاطب را به انفوگرافیک، جلب می کنید، آنها زمانی که به انتهای آن می رسند، خواهان دانستن مطالب بیشتری هستند. در این زمان شما باید با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها بگویید برای دانستن بیشتر،  بهتر است در مراسمی که ترتیب داده اید، شرکت کنند.

این تکنیک، معمولاً نتیجه خواهد داشت، چون به فالوور شما نشان می دهد که کار شما ارزش صرف زمان را دارد، و باعث می شود آن ها به شما اطمینان کنند.

طراخی انفوگرافیک می تواند کار سختی باشد، برای همین یک نمونه در زیر آورده ایم که می توانید در آنها تغییر ایجاد کرده  و استفاده کنید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۲.از نقل قولهای سخنرانان مهمان در مراسم خود، استفاده کنید.

سخنرانان مهمان، بخشی حیاتی از بسیاری از رویدادها، مانند کنفرانس ها، کلاس ها، یا حتی رویدادهای ورزشی و غیره هستند. اگر شما سخنران مهمانی دارید که قرار است به مراسم بپیوندد، این امکان وجود دارد که مخاطبان شما، اصلاً آن ها را نشناسند و ندانند چه کارهایی انجام داده اند.

با به اشتراک گذاشتن عکسی که حاوی نقل قولی از سخنران شما است، به مخاطبان خود نشان دهید که باید از مراسم چه انتظاری داشته باشند. مانند نمونه زیر که موسسه هنری برای روز آغاز کار خود، استفاده کرده است.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد، The Art Institutes

مردم نقل قول ها را دوست دارند و علاقه دارند که آن ها را به اشتراک بگذارند. عکس هایی زیبا را در Pinterest قرار دهید تا مخاطب را جذب کنید. اگر از نمونه های زیر استفاده کنید، به سادگی می توانید در این کار خلاقانه عمل کنید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۳.از عکس های جداگانه ی هر سخنران مهمان، استفاده کنید.

استفاده ار چندین عکس مختلف برای اطلاع رسانی رویداد خود، هیچ وقت ایده بدی نخواهد بود. تنوع باعث جذاب شدن موضوع می شود، با سخنران های مختلف، اینکه بتوانید عکس هایی از هر کدام آن ها در صفحات اجتماعی به اشتراک بگذارید، این تنوع را در اختیار شما قرار می دهد.

توجه داشته باشید که اطلاعات اصلی مراسم در این عکس یا در پستی که همراه با این عکس ها هست، باشد. و فراموش نکنید که دستآورد های این سخنرانان مهمان را نیز به مخاطب نشان دهید، مانند نمونه های زیر. علاوه بر این،  این کار نوعی تبلیغ رایگان است، مخصوصاً اگر سخنران مهمان، تصمیم بگیرد تا عکس را با مخاطب خود اشتراک بگذارد.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد ، Yusuf Salaam

۱۴. برای افرادی که زود ثبت نام می کنند، تخفیف بگذارید.

اگر برای مراسم شما هزینه ای باید پرداخت شود، اینکه برای فالوورهای واقعی خود، جایزه ای را تعیین کنید تا با ثبت نام سریع، شامل تخفیف شوند، برای تبلیغ مراسم خود، خوب خواهد بود. مشتریان شما در این حالت، احساس با ارزش بودن خواهند کرد و از این قرارداد، راضی خواهند بود. از این طریق نیز، مطمئن خواهید شد که افرادی برای شرکت در مراسم خواهند بود، و مراسم خالی اجرا نمی شود.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد، Institute of Bankers Pakistan

یک وچر دیجیتالی مانند آنچه موسسه ی Bankers Pakistan ایجاد کرده تا اطلاعات تخفیف را با فالوور های توئیتر و فیس بوک خود به اشتراک بگذارد.

شما می توانید، ثبت نام را تا روز بخصوصی، با قیمت پایین تر ارائه دهید، یا کدی را برای چند درصد تخفیف در یک مدت زمانی مشخص، ایجاد کنید. فراموش نکنید، که روز نهایی برای بهره بردن از این پینشهاد را نیز بیان کنید، و از کاربران بخواهید هر چه سریعتر ثبت نام کنند.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۵. یک نظر سنجی در فیس بوک بگذارید تا با فالوورها ارتباط برقرار کنید.

برای اینکه مراسم شما به خوبی به نتیجه برسد، مطمئن شوید که شرکت کنندگان شما حقیقی و مخصوص هدف شما هستند. پس چرا آن ها را به طور مستقیم، با پروسه برنامه ریزی مراسم، از طریق یک نظر سنجی در فیس بوک، همراه نکنیم؟

شما می توانید از آن ها بپرسید که چه چیزهایی را دوست دارند در مراسم ببینند، یا هدف آن ها برای شرکت در مراسم چیست، این ها می تواند به شما برای شکل دهی محتوای مراسم کمک کند. یا مانند مثال زیر، درباره ی موضوع مربوط به مراسم بپرسید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۶. یک ویدیوی زنده در فیس بوک و اسنپ چت یا اینستاگرام درست کنید.

فیلم هایی جذاب و زنده به سرعت محبوب می شوند، چون کاربران از اینکه رابطه ی مستقیمی با معلمان، راهنمایان حرفه ای، بلاگر ها و افراد معروفی که فالوو می کنند، داشته باشند، لذت می برند.

در حول یک جلسه ی ویدیو زنده، در فیسبوک، کاربران برای شما کامنت هایی می نویسند که به صورت زنده قبل از مراسم پاسخ دهید. شما همچنین می توانید یک جلسه ی پرسش و پاسخ در اسنپ چت برای تشویق کاربران، تشکیل دهید تا آنها سوالات خود را درباره ی مراسم از شما بپرند.

جلسه زنده خود را با استفاده از عکس هایی برای جذب توجه فالوورها، اطلاع رسانی کنید، بنابراین، آنها می فهمند کی و کجا می توانند شما را بیابند.

از عکس هایی مانند زیر استفاده کنید، که در ذهن علاقه مندان مراسم در فیس بوک باقی بماند، و آن ها را برای ارتباط برقرار کردن با شما، تشویق کنند و اعتمادشان به شما را افزایش دهد.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۷. اطلاعات این رویداد را با فالور های tumblr خود به اشتراک بگذارید.

اگرچه، Tumblr،  بزرگترین شبکه اجتماعی ممکن نیست، با این حال بر طبق Adweek، بیش از ۵۰ درصد از جامعه ی Tumblr را کاربران زیر ۳۵ سال ، محدوده ی سنی افرادی که بیشترین میزان درگیری را در صفحات اجتماعی دارند، تشکیل داده اند.

کاربران تامبلر، بسیار فعال و مشارکتی هستند. استفاده از یک عکس زیبا و متنی ساده، به شما کمک می کند تا مراسم خود را پخش کرده و فالوورها را تشویق کرده تا آن را در وبلاگ خود برای مخاطبان خود که می توانند شرکت کنندگانی بالقوه برای مراسم شما باشند، منتشر کنند.

هیچگاه قدرت سادگی را دست کم نگیرید. اطلاعات ضروری را بر روی عکس قرار داده یا حتی لینکی از صفحه ی ثبت نام مراسم یا صفحه ی فیس بوک، در کنار آن به اشتراک بگذارید. از نمونه ی زیر الهام بگیرید.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۸. یک چک لیست یا مراحل هدف گذاری قابل چاپ را در شبکه های خود به اشتراک بگذارید.

اگر شما میزبان یک ورکشاپ هستید، این احتمال وجود دارد که در طول آن یک ایده یابی و یا هدف گذاری، صورت گیرد.

با ایجاد یک چک لیست کاری برای به اشتراک گذاشتن با شرکت کننده ها قبل از مراسم، شما بر روی مراسم قبل از اتفاق افتادن آن، سرمایه گذاری می کنید، و درک ارزش این ورک شاپ را با ایجاد المان های ملموس و قابل استفاده، بالا می برید.

شما همچنین می توانید با پیشنها دادن این المان های چاپ شونده به عنوان هدیه ای برای ثبت نام، فالوورها را بالا ببرید.

Bizuza نمونه ای چاپی را ارائه می دهد که به شما برای انواع مختلف در استایل های مختلف ورکشیت، الهام می بخشد.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۱۹. اسلایدهایی از ارائه ی درون مراسم، به اشتراک بگذارید.

اگر شما نوعی کنفرانس یا کلاس را می خواهید، برگزار کنید، احتمالاً نوعی ارائه ی بصری وجود خواهد داشت. استفاده از المان های بصری در یک سخنرانی و درس، به افراد کمک می کند تا اطلاعات کلیدی را به خاطر بسپارند و به آن ها نکات مشخصی برای یادداشت برداشتن، می دهد.

اگر کنفرانس شما نیاز به پرداختی برای ثبت نام دارد، پس دادن یک سری اطلاعات و نمونه ای از اسلایدهایی که در ارائه خواهد آمد، به شرکت کنندگان بالقوه، انگیزه می دهد تا شروع مراسم صبر کنند. از فیس بوک و توئیتر، برای به اشتراک گذاری اسلایدها استفاده کنید، به آن، کمی اطلاعات مفید نیز اضافه کنید، تا آن ها را متقاعد کند که مراسم شما دقیقاً محلی است که آن ها باید باشند.

نمونه ای در زیر برای کمک به شما آمده است.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

۲۰. نتایجی بصری ای از بررسی های بعد از مراسم سال پیش، منتشر کنید.

اگر مراسم سال پیش شما، نتایج رضایتمندی داشته است، چرا آن را به صورت عمومی اعلام نکنید؟ فرض کنید که نتایج کار شما امید بخش باشند، چرا نباید آن ها را به دیگران نشان ندهید!

یک المان بصری از نتایج بررسی ایجاد کنید که در ذهن باقی بماند و و در عین حال، درباره ی موفقیت مراسم خود صحبت کنید. این گونه اطلاعات، اعتماد مخاطبان شما را جلب کرده و شک نمی کنند که باید در مراسم بعدی شرکت کنند.

 اطلاع رسانی رویداد

اطلاع رسانی رویداد

حال نوبت شماست.

برای مراسم بعدی خود المان های اطلاع رسانی زیبایی را خلق کرده و در صفحات اجتماعی مختلفی آن ها را به اشتراک بگذارید.

درباره نویسنده

سارا حسینی

بدون دیدگاه

ارسال پاسختماس با ما


به راحتی با ما در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید.
لطفا گزینه زیر را تیک بزنید تا صحت اطلاعات تایید شود.

نشانی دفتر:

اصفهان – چهارباغ بالا ، ایستگاه متروی شریعتی ، بن بست 25 ، ساختمان سینا ، طبقه همکف ، واحد A

شماره تماس دفتر:

۰۲۱-۴۷۶۲۴۸ (پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ ، پنجشنبه ها ۹ الی ۱۵)

شماره تماس مدیریت:

۰۹۰۲۹۰۲۳۳۴۴ (پاسخگوئی در تمام ایام هفته از ساعت ۹ الی ۲۱)

شماره تلگرام:

۰۹۱۰۳۲۶۹۱۰۰ (صرفاً جهت اطلاع رسانی و پشتیبانی)

عکس مارکت وب سرویس ارائه دهنده خدمات نوین چاپ و طراحی در ایران

© کلیه حقوق محفوظ و مربوطه به عکس مارکت می باشد

telegram
Support_AxMarketپشتیبانی تلگرام